top of page

מאמרים שימושיים

עם מערכות בית חכם של הומיסמרט תוכלו לנהל את ביתכם מכל מקום בעולם באמצעות אפליקציה לעקוב אחר צריכת החשמל הביתית ולהתחיל לחסוך עד כ-40% בהוצאות השנתיות.

smart home system

כאשר המודעות לסביבה רק הולכת וגוברת והבנייה הופכת ירוקה יותר, המפסקים והשקעים החכמים של הומיסמרט מאפשרים חסכון בתשתיות וכסף, בנוסף לבקרה וניהול מרחוק של המשרד.

green technology

בית חכם שליטה על תריסים, וילונות וצלונים מכל מקום בעולם ובכל זמן נתון באמצעות הסמארטפון,הטאבלט או המחשב.

smart switch for electric shutter

עולם הטכנולוגיה עובר אל האוטומציה ושליטה מלאה על מערכות חשמל ובפרט התאורה, עם מפסק תאורה חכם של הומיסמרט תוכלו...

smart lighting switch

עם מזגן חכם השליטה עוברת לידיים שלכם, עם כיבוי והדלקה בכל זמן ומכל מקום, הגדרת טיימרים קבועים וקבלת צריכת חשמל מלאה בכסף אמיתי.

smart ac outlet

החל מפנים הבית ועד המרחב החיצוני - עיצוב הבית באופן מודרני ויעיל תוך שימוש בטכנולוגיית הבית חכם, יכולים לשנות את אורח החיים שלך מהקצה אל הקצה.

modern smart home

בבואנו לתכנן את מוצרי הומיסמרט אנו נדרשים להבנת המיקומים הנכונים להתקנות תוך עמידה בדרישות התקינה הבינלאומית כך שהמוצרים פרי פיתוח הומיסמרט יעמדו בתנאי ההתקנה וישרתו את לקוחותינו למשך שנים רבות. התקינה הבינלאומית מגדירה פרמטרים לפיהם המוצרים אמורים לעמוד ולתפקד לאורך זמן.

תמונה-עמידות סביבתית1.png

תפעול ותיחזוק בניינים הינו תהליך בו נדרשת שליטה על ריבוי טכנולוגיות ומכלולים אשר כיום ניתן לראות  טכנולוגיות רבות המיושמות בבניינים ובמתחמים השונים מתוך כוונה לסייע בתפעול ובשמירה על הבניין בשגרה היומיומית.

integration for smart buildings

בדומה לתחום החשמל מרבית האזרחים מודעים ורוצים לחסוך במים, רק שאין להם כלים זמינים לכך ואם נספק להם את הכלים

הם יוכלו לחסוך ולהתייעל.

Technological solutions for water savings

חניונים חכמים עושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת כגון: סנסורים ותוכנות על מנת לשפר את נוחות ויעילות החניה. חניונים חכמים משפרים את חווית החניה על-ידי הפחתת עומסי התנועה בחניון, ובנוסף כל נהג יודע בדיוק איפה יש לו חניה פנויה בעזרת שלטי ההכוונה הדיגיטליים של החניון.

smart parking lot payment station

 חשמל חכם זו מערכת של מפסקים ושקעים שבאפשרותם לשלוח נתונים ולקבל מידע ופקודות מיחידת בקרה מרכזית, שהיא המוח של המערכת. מערכת שכזו יכולה לקבל מידע כגון: צריכת החשמל, עלות הצריכה של כל מכשיר, ואיזה מכשירים עובדים בזמן אמת.

smart electricity

אינטרקום הופך לחכם ברגע שהוא מצויד במאפיינים ויכולות מתקדמות. כמה מהמאפיינים העיקריים שהופכים אינטרקום לחכם הם: קישוריות, וידאו, אינטגרציה לאפליקציה, אוטומציה ועוד.

smart intercom

שילוט הכוונה דיגיטלי לבניינים הוא פתרון עדכני ויעיל להכוונה ולהצגת מידע לאורחים ומבקרים בבניין. הצגת המידע מתבצעת במסכים דיגיטליים הממוקמים באזור אסטרטגי: ראשית בלובי הראשי של הבניין וכן בכל קומה.

digital directional signage

שילוט לחניון חכם מסייע לנהגים לנווט ולמצוא מקומות חניה פנויים ולצאת מהחניון באופן מאורגן ויעיל. השלטים הדיגיטליים הללו מאובזרים עם סנסורים שמזהים בזמן-אמת מקומות חניה פנויים, והשילוט בחניון מכווין אל עבר מקומות החניה, מה שהופך את החוויה בחניון לנעימה יותר וקלה יותר לנהגים.

digital directional signage for parking lot

שקע חכם למזגן הוא מכשיר שניתן להתקינו בקלות על גבי שקע קיים או לחילופין להתקינו בקלות בקיר במקום השקע המסורתי. שקע חכם מאפשר לכם לשלוט על המזגן מרחוק ע"י שימוש באפליקציה בנייד או באמצעות פקודות קוליות.

wally - smart outlet
sam - smart outlet

מפסק חכם לדוד יכול להיות תוספת מצוינת למערכת האוטומציה בבית. המפסק יכול לעזור לך לעקוב ולשלוט על  הדוד מרחוק, מה שמאפשר לחסוך באנרגיה ובכסף.

Bathroom
smart boiler switch

מערכת ניהול חניונים חכמה מתגלה כפתרון מבטיח אשר עונה על הבעיות הכרוכות בניהול חניון, ע"י שימוש בטכנולוגיות הכי חדישות העוזרות לנהגים לאתר מקומות חניה פנויים במהירות ונוחות.

homismart's app for controling the parking lot

חניונים חכמים הופכים לפופולריים במיוחד בזמן שערים מחפשות דרכים להקל על עומסי התנועה. אולם, ניהול חניון חכם דורש יותר מהטמעה של מערכת לניהול חניון.

parking-management

בעידן שזמן הוא מצרך נדיר, ארגונים ומקומות ציבוריים מחפשים פתרונות חדשניים להגביר בטחון ולייעל את הכניסה והיציאה של מבקרים בבניין. מעברים מהירים התגלו ככלי עוצמתי במערכות בקרות הכניסה.

speed gates

אפליקציה חכמה להשכרת חדרי ישיבות היא פתרון דיגיטלי שתוכנן ליעל את התהליך של הזמנת וניהול חדרי ישיבות. האפליקציה הזו ממנפת טכנולוגיה על מנת לשפר את החוויה הכללית והיעילות של השכרת חדרי ישיבות.

a woman in a meeting room

השילוב של חשמל חכם ומערכות סולאריות מאפשר יעילות מקסימלית בניצול אנרגיה מתחדשת. בימינו אלה, עולם המדע והתעשיות הטכנולוגיות ברחבי התבל עסוקים בקידום פתרונות אנרגיה ברי קיימא כדי להילחם בשינויי האקלים ולהפחית את התלות בדלקים מאובנים.

solar panels

כיום בעידן הדיגיטלי המתקדם שלנו, לוח מודעות דיגיטלי תופס יותר תאוצה ונהיה יותר ויותר פופולרי. עם הקדמה הטכנולוגית, לוח מודעות דיגיטלי הפך לכלי מאוד יעיל עבור עסקים, ארגונים, בנייני מגורים, וחללים ציבוריים.

לוח דיגיטלי לוגו הומיסמרט.jpg

בנוף הטכנולוגי המתפתח במהירות, השילוב של טכנולוגיה חכמה במגדלים הפך לשם נרדף לנוחות ויעילות. ביטוי חדשני של שילוב טכנולוגיה בבניינים זה הוא הרעיון של מגדלים חכמים.

day-city-view.jpg

עידן המונע על ידי חדשנות טכנולוגית, הרעיון של מבנים חכמים צץ כפתרון מהפכני לשיפור היעילות, הקיימות וחווית המשתמש בסביבה הבנויה. טכנולוגיית בניין חכם משלבת חיישנים מתקדמים, אוטומציה, ניתוח נתונים וקישוריות כדי ליצור מבנים חכמים.

glowing-skyscrapers-illuminate-crowded-city-streets-generated-by-ai.jpg

בעולם שבו חלל הוא מצרך מאוד יקר ערך, הרעיון של השכרת חדרים זכה לפופולריות עצומה. אנו מודעים לצרכים המגוונים של השכרת חדרים למשל: חללי עבודה משותפים ועד מקומות לאירועים ועוד, פלטפורמה אמינה לניהול השכרת חדרים הפכה להיות מאוד חיונית.

family-therapy-psychologist-office.jpg
bottom of page