top of page

 קבלנים ויזמים מרוויחים מבנייה חכמה
עם הומיסמרט

ענף הבנייה הינו ענף תחרותי וככזה על מנת להתבלט, להיות ייחודי ועדכני- יש להביא ערך מוסף. 

מערכת החשמל החכם של הומיסמרט מעניקה לקבלן/יזם ייחודיות זו באמצעות מפסקים ושקעים חכמים מאושרי תקינת 16 אמפר גרמנית/אירופאית וישראלית. כיום ניתן להצביע על מגמת הבנייה הירוקה והחכמה אשר הופכת פופולרית בקרב הקבלנים והיזמים שמאמצים אותה יותר ויותר. מגמת הבניה הירוקה חוסכת בתשתיות, עוזרת לזכות בנקודות ירוקות ע"י הממשלה, חוסכת בכח אדם, מגבירה התייעלות אנרגטית ועוד.

המפסקים והשקעים החכמים של הומיסמרט מספקים ומעודדים ערכים אלו.

construction site

האביזרים החכמים של הומיסמרט הופכים כל בנייה רגילה לחכמה, הודות לקריטריונים הבאים :

 • שיווק הפרויקט כחכם- בבנייה חכמה עם הומיסמרט הקבלן או היזם מעניק ערך מוסף ללקוחותיו בעזרת בית/משרד חכם המאפשר להם אוטומציה ושליטה מלאה על המבנה וההוצאות החודשיות.

 • עלות מול תועלת – התקנת חבילת מפסקים ושקעים חכמים בעלות לא גבוהה של הומיסמרט תהפוך כל מבנה רגיל לחכם וניתן לשווקו ככזה .

 • נקודות ירוקות-נחשבת כאינדיקטור לניקוד בניה ירוקה  אשר הכרחי לדירוג גבוה בתקן 'בנייה ירוקה'

 • תפעול נמוך – בניין חכם משולב הומיסמרט מאפשר עלות נמוכה לתפעול ותמיכה שכן ניתן לשלוט על הרבה מערכות מרחוק בזמן אמת.  

 • צמצום עלויות – מערכת ניהול בניינים חכמים מאפשרת איתור ,ניטור ופתרון בעיות עם התרחשותם בטרם קריסת מערכות תוך צמצום ניכר של ההוצאות השונות. 

 • תקינה- מערכת הומיסמרט מאושרת תקינה ישראלית מלאה לאביזרים עד 16 אמפר ועומדת בכללי התקינה הקפדניים האירופאים עם אישור  CE לאירופה וכן אישורי תקינה נוספים.

 • טופס 4 – בלי טופס זה אין אישור סופי לתהליך הבנייה של הקבלן, מפסקים ושקעים חכמים עומדים בדרישות הסף של טופס זה, ומספקים לקבלן את האישורים הנדרשים.

 • 20 שנות נסיון- הומיסמרט עם ניסיון של שנים בפיתוח וייצור של מכשור אלקטרוני בארץ ובחו"ל   

קבלן / יזם?

 • כל מוצרי הומיסמרט באישור מכון התקנים  ומאפשרים קבלת טופס 4 בצורה תקינה ומהירה.              

 • מוצרי הומיסמרט מותאמים לתקן "בנייה ירוקה" ​המהווה מדד חשוב לאיכות הבנייה ויתרה מכך מזכה את הפרוייקטים השונים "בנקודות ירוקות" אשר מקנות לכם יתרון תחרותי ושיווקי על פני האחרים..

 • אין צורך בתשתית מיוחדת אלא רק בחשמל רגיל! ​מוצרי הומיסמרט פועלים על תשתית חשמל רגיל , אין צורך בשינוי תשתית או בלוחות חשמל כפולים , העברת כבלים מסורבלים ויקרים וכדומה.

 •  מתן ערך מוסף וייחודי עבור הלקוח הסופי  הודות ליתרונות המגוונים שמבנה כזה יהווה עבורו: שליטה וניהול מוחלט של עלויות החשמל וההפעלת החשמל מכל מקום, בכל זמן.

 • פיתוח מודעות סביבתית לצד חסכון אמיתי בכסף בשל יכולת מעקב אחר צריכת החשמל בכל מכשיר דרך האפליקציה.

Reviewing Construction Plans

להומיסמרט ישנה מחלקה עסקית במיוחד עבורכם! 

יועץ מקצועי יישב אתכם  ויעניק לכם את הצעה המותאמת ביותר לפרוייקט ולתקציב!  

אצלנו תקבלו ליווי מלא בכל שלבי הפרוייקט , הדרכה אישית וחבילות אטרקטיביות שיקנו לכם ערך רב.

היתרונות להם תזכו בשילוב מפסקים ושקעים חכמים של הומיסמרט: 

בניין חכם נמדד בפרמטרים רבים כגון : אנרגיה , מים , תחבורה , פסולת , חומרים וכו'... הדומיננטיות של פרק האנרגיה והניהול האנרגטי בבניה חכמה היא משמעותית ביותר שכן היא מלווה את המבנה לכול אורך חייו ולאורך הזמן הוא זה שמשיג את החיסכון המשמעותי ביותר תוך ניצול הטכנולוגיה התורמת למבנה הבניין ומערכת החשמל שבו ומאפשרת לו למעשה להפוך למבנה חכם. 

מערכת הומיסמרט מאפשרת  שליטה מרחוק על מערכת החשמל כולה תוך שימוש בפונקציית מעקב צריכת החשמל שבאפליקציה המתרגמת לו את זה לעלות ממשית של "כמה זה עולה" בכסף  עוזרת לו להיות ירוק וידידותי יותר לסביבה, והכי חשוב עוזרת לו לחסוך באנרגיה. 

 

הפיכת מבנה לחכם או בנייתו ככזה מלכתחילה מהווה רווח כפול עבור– הלקוח והקבלן היות וממשלות כיום מראות נכונות לעודד בנייה חכמה וירוקה ע"י מתן תמריצי נקודות זכות לקבלנים.

ע"פ  ת"י 5281 (התקן הישראלי לבניה ירוקה) מדינת ישראל מעודדת בנייה חדשה ע"פ תקן זה הרלוונטי לבנייני מגורים, בנייני משרדים, מוסדות חינוך, בתי מלון ועוד. היא נותנת ליזמים יתרון שיווקי, מכיוון שהיא מבטיחה את איכותם של הפרויקטים שלהם, ומשמשת מדד לאיכות של הבניין עבור הצרכנים. התקנים מיועדים לשימוש על ידי אדריכלים, מתכננים, יזמים וקבלנים. 

נושא האנרגיה המרכיב פרק 1 מתוך 9 המהווים את התקן לבנייה ירוקה תופס את נפח החשיבות הרב ביותר  כ-37% מדרוג זה, בין סך חלקיו : 

 • ניצול תאורה טבעית ושימוש חכם במכשירי החשמל 

 • צמצמום צריכת החשמל בבית או המשרד

 • מערכת ניהול אנרגיה בבניין

פרק נוסף המרכיב את מכלול התקן והוא נושא ה- חדשנות בבנייה הירוקה ( 3%) המהווה "כלי משמעותי בקידום ופיתוח הבנייה הירוקה. כלי זה מאפשר קבלת ניקוד על התנסות בהטמעת פרקטיקות וטכנולוגיות חדשניות הקשורות בבנייה ירוקה ובכך מהווה תמריץ לפרויקטים לחיפוש אחר פתרונות חדשניים " (ת"י 5281 )

שם *

מייל *

טלפון *

נושא*

הודעה

bottom of page