מפסק חכם לדוד חשמלי

כיום יותר ויותר משפחות בישראל מבינות שניהול משק בית נכון מתחיל בצריכת אנרגייה ביתית יעילה וחסכונית, אחת הדרכים לכך הינה שימוש מבוקר באותם מכשירי חשמל הצורכים כמות ניכרת של אנרגייה, אחד הצרכנים הכבדים מבינהם זהו דוד המים החמים.

דוד המים החמים נחשב לאחד מזוללי האנרגיה הגדולים במשק הבית בישראל ויכול להגיע בממוצע לעלות של כ- 1200-1500 ש"ח בשנה! 

בנוסף, שימוש ממושך בדוד חשמל רגיל אינו מאפשר לנו לדעת באמת כמה זמן נדרש כדי לקבל את כמות המים הרצויה לנו , עובדה זו מובילה לרוב לביזבוז מיותר של חשמל אותו אנו מרגישים היטב בסוף החודש בכיס.

מה היתרונות של מפסק חכם לדוד?

מפסק חכם לדוד

שליטה ובקרה מלאה מכל מקום בעולם

חסכון בחשמל באמצעות טיימרים

אופציה גם להפעלה ידנית

התקנה קלה ומהירה

אפליקציה ידידותית

מפסק חכם לדוד ישנה לכם את החיים ולא תאמינו כמה זה פשוט. עלות המפסק החכם תתקזז תוך חודשים ספורים עם החסכון העצום בחשבון החשמל שלכם. מבטיחים לכם שלא תתחרטו!

כדי לחסוך לכם הוצאות מיותרות, פיתחנו את Ina Boiler מתג חכם לדוד המחליף את המפסק הרגיל והופך כל דוד חשמל רגיל לדוד חשמל חכם במהירות ובקלות, ובעיקר מספק פתרון מושלם עבור מי ששואף לקבל בקרה מלאה על חשבון החשמל.

דוד חשמל חכם, היתרונות :

חסכון אמיתי בהוצאות החשמל

האפליקציה שלנו מאפשרת לכם בכל זמן נתון לחשב את צריכת החשמל של דוד המים החכם, וחשוב מכך! היא מתרגמת זאת לכסף אמיתי! אין יותר הפתעות בסוף החודש, דוד חשמל חכם מאפשר שקיפות מלאה

תזמון והגדרת טיימרים

הגדירו טיימרים להפעלת דוד החשמל החכם מהאפליקציה ותשתמשו רק בחשמל שאתם באמת צריכים! הפכו לצרכנים חכמים ותפיקו הרבה יותר מהזמן היקר שלכם.

שליטה מלאה 24/7 

מישהו שכח לכבות את דוד המים שוב?אל דאגה! פשוט - לחצו מהנייד וסגרו, בכל זמן מכל מקום בעולם..בדיוק חוזרים  מהעבודה או מאימון כושר? הדליקו את דוד המים מהדרך.. 

התקנה מהירה ופשוטה על בסיס החשמל הרגיל

בלי כבלים יקרים או שינוי תשתית החשמל המייקרים את כל התהליך... עם הומיסמרט די בהחלפת המפסק "הטיפש" ב- מפסק חכם לדוד ותוך מספר דקות יש לכם דוד חשמל חכם.

אפשרות לריבוי משתמשים

מתן הזדמנות לכל בני המשפחה לתזמן ולהגדיר מהאפליקציה את הזמנים המועדפים עליהם להפעלת דוד החשמל החכם, פעולה התורמת לשיתוף פעולה יעיל וצריכה חכמה.

מודעות גבוהה לשמירה על הסביבה

כאשר אתם מתקינים מפסק חכם לדוד  אתם מתייעלים אנרגטית והופכים לירוקים עם בקרה מלאה שדוד החשמל החכם מאפשר, פעולה המצמצמת באופן ניכר שימוש בחשמל ותורמת לשמירה על הסביבה.

  • בית חכם

הורידו את האפליקציה והצטרפו למשפחה

רח׳ מוטה גור 7, פארק אולימפיה, פתח תקווה