מפסק תאורה חכם

קרה לכם שנכנסתם למיטה וגיליתם ששכחתם לכבות את האורות בחדר השני אבל ממש אין לכם חשק לצאת מהמיטה? תארו לכם שיכולתם לכבות את האורות בכל החדרים בלחיצת כפתור אחת מהסמארטפון ואפילו באמצעות הנחייה קולית בלבד, נשמע דמיוני? ממש לא! מהפכת הבית החכם כבר כאן ובתים ומשרדים רבים כבר נהנים משליטה מלאה על מערכת התאורה שלהם וחוסכים מאות שקלים בשנה. אם עדיין אין לכם מפסק תאורה חכם או שייתכן ולא שמעתם על זה, אתם מוזמנים לקרוא את המאמר הבא.

מפסק תאורה חכם

מהו מפסק תאורה חכם?

מפסק תאורה חכם הוא מפסק המשלב מעגל אלקטרוני מתוחכם מאוד, המותקן במקום מפסק הרגיל שיש לכם. המפסק החכם מעניק לתאורה הפשוטה שיש לכם בבית ובמשרד יכולות מתקדמות שיגרמו לכם לתהות איך לא עברתם למפסק חכם עד היום... ובכן, כל מה שהנכם צריכים - זה רשת WIFI אלחוטית ואפליקציית הומיסמרט. מרגע זה אתם יכולים להדליק ולכבות את התאורה מבלי לקום מהכיסא ולהפסיק לחשוש שמא שכחתם משהו דלוק בבית.

עם הומיסמרט תוכלו לבחור איך להפעיל את מערכת התאורה

באמצעות הקול

או

בית חכם הומיסמרט

באמצעות הנייד

תאורה חכמה, אילו עוד יתרונות ניתן להפיק ממנה?

מפסק תאורה חכם מאפשר לכם לעשות הרבה יותר מאשר רק כיבוי והדלקה מרחוק; אלו המתקינים מפסק זה יגלו כי מהיום ניתן יהיה להגדיר שעות קבועות בהן נדלקים או נכבים האורות; תכונה שיכולה להיות מאוד שימושית לשומרי שבת, אך לא רק. מספיק לחשוב על הזמן, הכסף והאנרגיה הנחסכים לבית עסק גדול או בניין משרדים עם היכולת לכבות את כל מערכת התאורה בבת אחת בשעה בה אחרון העובדים הולך... בנוסף, בכל מפסק תאורה חכם מותקן רכיב מניית אנרגיה אשר קורא את צריכת אנרגית התאורה ובכך עוזר לכם להתייעל אנרגטית... יתרון נוסף שימושי מתרחש כאשר אתם בחו"ל או מחוץ לבית ורוצים להרתיע פורצים, מדליקים או מגדירים טיימר מהסמארטפון להפעלת ולכיבוי האורות בבית- ואתם מכוסים!

ישנם רבים השומעים את המושג בית חכם ומיד נבהלים; הם בטוחים שמדובר במותרות יקרות אך יש לנו הפתעה בשבילכם! מפסק חכם הוא מוצר נגיש המגיע במחיר השווה לכל נפש ואינו דורש החלפת תשתיות חשמל מורכבות ויקרות אלא רק החלפה פשוטה של המפסק הרגיל.  הוא מגיע בשתי גרסאות שונות של מפסק בודד ומפסק כפול .

הומיסמרט, הבחירה החכמה.

לפרטים נוספים לחץ כאן