כיום יותר ויותר משרדי הייטק, מוסדות, ומבנים ציבוריים הנתונים לצריכת חשמל גבוהה, מבינים כי באמצעות בקרה וניהול חכם מרחוק ניתן לצמצם את חשבון החשמל החודשי ולהפוך את המשרד או המבנה לירוק, חסכוני והרבה יותר יעיל...

הומיסמרט מעניקה את הערך המוסף הזה והופכת בקלות את משרדכם לחכם בין אם הוא בבנייה ובין אם כבר קיים וזאת בתקציב השווה לכל נפש .

משרדים חכמים

המהפכה החלה בואו והצטרפו אליה

בעזרת המפסקים והשקעים החכמים של הומיסמרט תדעו לנטר את צריכת החשמל בכל נקודה במשרד, תקבלו מהאפליקציה תרגום לעלות האמיתית בשקלים  ותדעו בדיוק איזה חשבון אתם עומדים לקבל.

הגיע הזמן להתייעל אנרגטית וליצור מעורבות הדדית מצד העובדים שלכם במשרד.

מפסק חכם

משרד חכם, למה עם הומיסמרט?

ניהול חכם ושליטה מרחוק

עם הפיכת משרדכם לחכם עם הומיסמרט תתאפשר לכם שליטה וניהול חכם מרחוק מכל מקום ובכל זמן נתון, לא עוד מזגנים שנשכחו מאחור ועובדים לחינם, לא עוד אורות שנשארו דלוקים בתום יום העבודה וממשיכים לבזבז חשמל מיותר... ובעיקר לא עוד בזבוז החשמל של הצרכנים הפאסיביים כמו: התמי 4, מכונת הקפה, מדפסות, מחשבים למיניהם ועוד.. עם סדרת המפסקים והשקעים החכמים שלנו תוכלו לראות מהאפליקציה איזה מכשיר נשאר דולק ולכבות אותו בלחיצת כפתור אחת מהסמארטפון, טאבלט או מחשב נייד.

אפליקציה וממשק ייעודי לעסקים

ממשק ניהול לעסקים שפותח באופן ידידותי ונוח במיוחד עבור משרדים, חברות וארגונים גדולים. מערכת זו מאפשרת ניהול משתמשים, שליטה ובקרה מלאה כמו גם מתן הרשאות למנהל ראשי/מנהלי מחלקות לתפעול אזורים ומכשירים שונים. ממשק זה מאפשר הצגת נתוני צריכת אנרגיה מחלקתיים וארגוניים.

התייעלות אנרגטית בעזרת טיימרים

חשמל חכם מייעל משרדים/מבנים גדולים בין היתר ע"י מתן הגדרת טיימרים קבועים המונעים מראש השארת מכשיר דולק לחינם... לדוג' כיבוי אורות ומזגנים בשעה קבועה בה רוב עובדי המשרד הולכים, יש לציין כי הומיסמרט מאפשרת ריבוי משתמשים כך שגם העובד האחרון יוכל לכבות הכל בלחיצה אחת. מעורבת אישית של העובד = אכפתיות = תפוקה גבוהה יותר – רווח משולש למשרד.

שילמת – התקנת – שלך לכל החיים

בניגוד למשרדים המתקינים מערכות יקרות וקבועות המאלצות החלפת תשתית החשמל כולה, איתנו בהומיסמרט די בהתקנת מספר שקעים ומפסקים חכמים על מנת להפוך את המשרד כולו לחכם.

זכרו גם אם החלטתם לעבור למשרדים אחרים – פשוט מאד - קחו אותם אתכם והמשיכו להנות ממשרד חכם גם במשכנכם החדש.

לחבילת משרד חכם לחץ כאן

יתרונות נוספים:

פתיחה וסגירה מרחוק של וילונות/תריסים ללא כל צורך לקום אליהם כל פעם פונקציה נוספת זו תהפוך את המשרד לירוק,חסכוני וחכם יותר בעזרת ניצול האור הטבעי שבחוץ

בטוחים ומאושרי תקינה- כל המפסקים והשקעים של הומיסמרט בעלי האישורים הנדרשים ממכון התקנים וה-CE האירופאי

משתלבים בצורה טבעית והרמונית בחלל המשרד – בעלי מראה לבן, נקי ופשוט המשתלבים בכל מבנה ציבורי/משרדי. 

עלות נמוכה

צרו קשר ונציג הומיסמרט יחזור אליכם בהקדם, או השאירו פרטים מטה

  • בית חכם

הורידו את האפליקציה והצטרפו למשפחה

רח׳ מוטה גור 7, פארק אולימפיה, פתח תקווה