חשמל חכם לכולם

היום המעבר לבית חכם מתבצע באופן פשוט, יעיל ופרקטי יותר, לא כל שכן מערכת החשמל החכם של הומיסמרט המבוססת על שקעים ומפסקים חכמים המחליפים את "הטיפשים" ומהווה בשורה אמיתית לכל מי שמעוניין להפוך מבנה חדש או קיים- לחכם! ללא כל שינוי בתשתית החשמל בבית או במשרד וללא כל צורך בתכנון ארוך, מסורבל ויקר, פשוט מאוד- מורידים את אפליקציית הומיסמרט, בוחרים  שקע חכם או  מפסק חכם בו אתם חפצים וזהו... ברוכים הבאים למשפחת הבית החכם של הומיסמרט!

הדליקו את המזגן מהדרך והכנסו לבית ממוזג...

הגדירו טיימר והקפה כבר יחכה לכם...

הפעילו תרחיש "קולנוע" והבית יתאים את עצמו אליכם

הפעילו את התריס החשמלי מהנייד

עברו לתאורה חכמה והתייעלו אנרגטית!

החשמל החכם של הומיסמרט מתחיל ב- Meni יחידה מרכזית המחובר לרשת ה- WIFI והאחראי הבלעדי לניהול המפסקים והשקעים החכמים עד 60 במספר, וזאת על תדר רדיו RF ללא כל קרינה.

?כיצד חשמל חכם ישפר לכם את איכות החיים

כולם עסוקים, ועדיין הבית מאוד חשוב לנו - אפליקציית הומיסמרט מאפשרת לכם להיות בבית גם כשאתם לא, למעשה כל תפעול הבית עובר לכף ידכם ומפנה לכם זמן להנות מהדברים החשובים באמת...

הכי קל בעולם - האפליקציה שלנו קלה וזורמת באופן טבעי לחלוטין, ובנוסף ידידותית לכולם קטנים כגדולים כמו מבוגרים כצעירים ייהנו להפעילה.

בעזרת פונקציית הגדרת האזורים באפליקציית הומיסמרט ניתן ליצור לנוחיותכם מספר תרחישים ביתיים מתוזמנים אוטומטית. 

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? זה הזמן להשאיר פרטים

תרחיש בוקר

במקום להמשיך ולבצע את אותן רוטינות הגוזלות זמן יקר, כמו הדלקת אורות, הרמת וילונות ואפילו ההמתנה למים חמים לקפה בבוקר, תוכלו להגדיר באפליקציית הומיסמרט שפעולות אלו פשוט יקרו מעצמן בכל זמן המועדף עליכם, התקדמו עוד היום למפסקים והשקעים החכמים של הומיסמרט ותתחילו להתרגל לקום בבוקר לריח הקפה המשכר...

אתם עובדים קשה וזמנכם יקר אז למה לא להקל על עצמכם היכן שניתן?

תרחישים אפשריים

 
  • בית חכם

הורידו את האפליקציה והצטרפו למשפחה

רח׳ מוטה גור 7, פארק אולימפיה, פתח תקווה