אינטרקום אלחוטי חכם עם הומיסמרט

אינטרקום אלחוטי לבית

מטרת מערכת האינטרקום בבית ובבנייני המגורים הייתה מאז ומעולם לתת מענה עבור פתיחת דלתות הכניסה/שערים, לשמור על ביטחון ופרטיות הדייר ולהוות מאין חוצץ ראשוני מהעולם שבחוץ. אם בתחילת הדרך קיבלנו את האינטרקום לבית בצורת שפופרת מיושנת, בהמשך, עברה עליו אבולוציה קלה והוא הגיע בצורת מסך וידאו המקל עלינו במלאכת זיהוי האורח.
 

כיום, חברת הומיסמרט מציגה מהפכה אמיתית בתחום האינטרקום הביתי ובכלל - מערכת אינטרקום אלחוטית וחכמה המאפשרת צפייה ושיחה בוידאו צ'אט עם האורח מהנייד, פתיחת דלתות ושערים חשמליים מכל מקום בעולם מהנייד, חיסכון עצום בתשתיות עם התקנה אלחוטית, כניסה בזמנים מוגדרים בלבד לשליח או מבקר באמצעות קוד QR אישי, הרשאות שונות (במשרדים) לבעלי תפקידים שונים חיבור חכם למצלמות אבטחה ועוד הרבה!

 

והיתרון הכי גדול? הכל מופעל מאפליקציה אחת! מערכת האינטרקום החכמה מתאימה לבנייני מגורים, בתים פרטיים, משרדים, מוסדות ועוד.

אז מה פורץ דרך באינטרקום האלחוטי של הומיסמרט?

1. נוח לשימוש

כיום עם אינטרקום אלחוטי חכם, בשביל לפתוח את דלת / שער הכניסה אינכם נדרשים אפילו להיות בבית או לגשת אל הדלת, כאשר מגיע אורח ולוחץ על מספר הדירה או שם המשפחה המבוקש, הודעת טקסט קופצת למכשיר הנייד ומודיעה על הגעתו, לחיצה על הודעה זו מפנה לאפליקציה בה ניתן לראות, לשוחח ולפתוח את הדלת לאורח, וזאת מכל מקום בעולם.

2. קל לתפעל ולהחליף סיסמא כשרוצים 

אינטרקום אלחוטי לבניין מגורים הוא אידאלי. בבניינים או בתים בהם יש תחלופה גבוהה של מבקרים עלול להיווצר מצב בו קוד הכניסה עובר המון ידיים ולעתים אף מגיע לגורמים בלתי רצויים, אינטרקום חכם מונע זאת בכך שמאפשר הוא לבעל הדירה או ההרשאה (במקרה של בניין רב קומות) להחליף את הסיסמא באופן פשוט ומהיר ישירות מהאפליקציה וללא שום תמיכה של מתקין.

3.פתיחת כל הדלתות במרחבים הציבוריים ואינטגרציה מלאה אל מערכת החשמל החכם

לצד שליטה מלאה במרחב הכניסה שמחוץ לבית, האינטרקום החכם מתממשק ומופעל מאותה האפליקציה המפעילה כמובן את כל מערכת החשמל החכם המאפשרת קביעת טיימרים, הפעלת תרחישים שונים, הוזלה משמעותית בחשבון החשמל ועוד .. כל השליטה במרחב הציבורי ובמרחב הפרטי קורה באותה האפליקציה.

4. התאמה לעסקים קטנים וגדולים

מערכת הומיסמרט מתאימה לעסקים קטנים כגדולים, גם כאלו המונים אלפי עובדים, שכן מהיום ניתן לראות מי נמצא בדלת הכניסה, לנתב זאת לעובד האחראי על קבלת אורחים, אין צורך יותר בשלטים על מנת לפתוח את דלת הכניסה או את שער החניון, העובדים לא זקוקים יותר לשום אביזר פרט לניידים שברשותם, כל בקרת הכניסה עוברת לנייד, באופן פשוט קל ומאובטח. ​

5. חיסכון בתשתיות 

בבואו של הקבלן להתקין את מערכת האינטרקום המסורתית הוא נדרש לחווט את הבניין כולו ולהעביר כבילה מהאינטרקום בכניסה לכל דירה, תשתית זו מגדילה את העלויות הכספיות של ההתקנה. כאשר בבתים ובבניינים בהם מותקן האינטרקום החכם של הומיסמרט החיבור אל הדירות הנו אלחוטי מה שמוביל להתקנה קלה וזולה יותר עבור הצרכנים.

 

פתיחת דלת כניסה, יכולת צפייה ושיחה עם האורח מהנייד, רענון מהיר וקל של סיסמאת האינטרקום, ביטול הצורך בחיווט האינטרקום אל בתי הדיירים, מראה מודרני ויוקרתי, מחיר הוגן - כל זאת ועוד, עם מערכת האינטרקום האלחוטי החכם של הומיסמרט!

קבלנים /אדריכלים /וועדי בתים /יזמים...נשמח לפרט כמה קל היום להפוך לחכמים ונשלטים מכל מקום בעולם תוך חיסכון רב בכסף בכל פרוייקט,

 

ליצירת קשר אנא פנו ל: Sales@homismart.com

לפרטים נוספים השאירו פנייה ונציג הומיסמרט ישוב אליכם בהקדם

  • בית חכם

הורידו את האפליקציה והצטרפו למשפחה

רח׳ מוטה גור 7, פארק אולימפיה, פתח תקווה