אינטרקום אלחוטי חכם עם הומיסמרט

אינטרקום אלחוטי חכם

מטרת מערכת האינטרקום בבתים ובבנייני המגורים הייתה מאז ומעולם לתת מענה עבור פתיחת דלתות הכניסה/שערים, לשמור על ביטחון ופרטיות הדייר ולהוות מעין חוצץ ראשוני מהעולם שבחוץ. 
כיום, חברת הומיסמרט מציגה מהפכה  בתחום האינטרקום הביתי ובכלל - מערכת אינטרקום אלחוטית וחכמה המאפשרת צפייה ושיחה בוידאו צ'אט עם האורח מהנייד, פתיחת דלתות ושערים חשמליים מכל מקום בעולם מהנייד, חיסכון עצום בתשתיות עם התקנה אלחוטית, כניסה בזמנים מוגדרים בלבד לשליח או מבקר באמצעות קוד QR אישי, הרשאות שונות (במשרדים) לבעלי תפקידים שונים חיבור חכם למצלמות אבטחה ועוד,

והיתרון הגדול? הכל מופעל מאפליקציה אחת! 

מערכת האינטרקום החכמה מתאימה לבנייני מגורים, בתים פרטיים, משרדים, מוסדות ועוד.

מבנה מאובטח 24/7

ללא התלות בשומר

כניסה אל הנכס בזמן מוגדר

עם קוד QR לשליח

פתיחת דלת מכל מקום בעולם מהנייד

 חיבור חכם למצלמות אבטחה ושערים חשמליים

התקנה אלחוטית זולה ללא חיווט אל הדירות

שינוי קוד כניסה מהנייד

ללא תלות יקרה בטכנאי

שיחה ווידאו צ'אט עם המבקר מהנייד

הקפצת שווי הבניין עם מראה מודרני ויוקרתי

אז מה פורץ דרך באינטרקום האלחוטי של הומיסמרט?

1. נוח לשימוש

כיום עם אינטרקום אלחוטי חכם, בשביל לפתוח את דלת / שער הכניסה אינכם נדרשים אפילו להיות בבית או לגשת אל הדלת, כאשר מגיע אורח ולוחץ על מספר הדירה או שם המשפחה המבוקש, הודעת טקסט קופצת למכשיר הנייד ומודיעה על הגעתו, לחיצה על הודעה זו מפנה לאפליקציה בה ניתן לראות, לשוחח ולפתוח את הדלת לאורח, וזאת מכל מקום בעולם.

2. קל לתפעל ולהחליף סיסמא בכל עת

אינטרקום אלחוטי לבניין מגורים הוא אידאלי. בבניינים או בתים בהם יש תחלופה גבוהה של מבקרים עלול להיווצר מצב בו קוד הכניסה עובר המון ידיים ולעתים אף מגיע לגורמים בלתי רצויים, אינטרקום חכם מונע זאת בכך שמאפשר הוא לבעל הדירה או ההרשאה (במקרה של בניין רב קומות) להחליף את הסיסמא באופן פשוט ומהיר ישירות מהאפליקציה וללא שום תמיכה של מתקין.

3.פתיחת כל הדלתות במרחבים הציבוריים ואינטגרציה מלאה אל מערכת החשמל החכם

לצד שליטה מלאה במרחב הכניסה שמחוץ לבית, האינטרקום החכם מתממשק ומופעל מאותה האפליקציה המפעילה כמובן את כל מערכת החשמל החכם המאפשרת קביעת טיימרים, הפעלת תרחישים שונים, הוזלה משמעותית בחשבון החשמל ועוד .. כל השליטה במרחב הציבורי ובמרחב הפרטי קורה באותה האפליקציה.

4. התאמה לעסקים קטנים וגדולים

מערכת הומיסמרט מתאימה לעסקים קטנים כגדולים, גם כאלו המונים אלפי עובדים, שכן מהיום ניתן לראות מי נמצא בדלת הכניסה, לנתב זאת לעובד האחראי על קבלת אורחים, אין צורך יותר בשלטים על מנת לפתוח את דלת הכניסה או את שער החניון, העובדים לא זקוקים יותר לשום אביזר פרט לניידים שברשותם, כל בקרת הכניסה עוברת לנייד, באופן פשוט קל ומאובטח. ​

5. חיסכון בתשתיות 

בבואו של הקבלן להתקין את מערכת האינטרקום המסורתית הוא נדרש לחווט את הבניין כולו ולהעביר כבילה מהאינטרקום בכניסה לכל דירה, תשתית זו מגדילה את העלויות הכספיות של ההתקנה. כאשר בבתים ובבניינים בהם מותקן האינטרקום החכם של הומיסמרט החיבור אל הדירות הנו אלחוטי מה שמוביל להתקנה קלה וזולה יותר עבור הצרכנים.

סרטוני המחשה והתקנת אינטרקום לבניין 

בקרת כניסה אלחוטית בבניין משרדים 

בקרת כניסה אלחוטית בבניין מגורים

 

לפרטים נוספים השאירו פנייה ונציג הומיסמרט ישוב אליכם בהקדם

  • בית חכם

הורידו את האפליקציה והצטרפו להומיסמרט

רח׳ מוטה גור 7, פארק אולימפיה, פתח תקווה