שליטה קולית בבית חכם באמצעות Google Home ו- אלקסה אמזון

עולם ה- IoT (אינטרנט של הדברים) פורץ הדרך אינו נח לרגע ומזמן לנו חידושים טכנולוגיים ללא הרף, אחד מן הבולטים שבהם הוא התממשקות העוזרים האישיים הכי מפורסמים שיש היום הלא הם Google Assistant ו- Alexa Amazon למערכת הבית החכם. שיתוף פעולה מסקרן זה, יוצר עבורנו אפשרויות אינסופיות שעד לא מזמן היו נשמעות לנו על גבול הדמיון. מהיום כדי להפעיל את הבית החכם אין צורך אפילו בנגיעה על מסך הסמארטפון, עם התממשקות הבית החכם של הומיסמרט אל גוגל אסיסטנט ו- אמזון אלקסה תוכלו להפעיל באמצעות הקול בלבד את הבית והמשרד ולשלוט במגוון רחב של מכשירים חשמליים המחוברים למפסקים והשקעים החכמים שלנו.

הפעלה קולית של הבית או המשרד הינה מהפכה של ממש בעידן המודרני של ימינו. עם חיבורם של עוזרים אישיים אלו אל מערכת בית חכם, פעולות שעד לא מזמן היו נראות לנו כשיא הטכנולוגיה כמו הפעלה של המזגן / דוד מים / תאורה ועוד דרך הסמארטפון מוצאות את עצמן כחדשות האתמול, די לחשוב על הנוחות, הזמן שנחסך והיעילות לה תזכו בסיטואציה השכיחה בה סיימתם יום עבודה ובהנחיה קולית אחת בלבד כמו למשל:

"Alexa, open HomiSmart and Shut down all lights" כיביתם את כל האורות בבית/במשרד,  או הסיטואציה המוכרת בה אינכם מוצאים את הסמארטפון או שידיכם רטובות/תפוסות במשהו אחר, פקודה קולית אחת כמו "Hello Alexa, turn on boiler for 30 minutes" ואתם מסודרים! אכן הומיסמרט מביאה לכם בשורה אמתית ומלהיבה בתחום האוטומציה והבית החכם.

בית חכם בהפעלה קולית

בנוסף באמצעות Amazon Echo (אלקסה) ו- Google Assistant ניתן להפעיל תרחישים מסוגים שונים שהגדרתם קודם לכן, לדוגמא תרחיש "בוקר טוב" בו היום שלכם יוצא לדרכו באופן אוטומטי ,מכונת הקפה מתחילה להפיץ ריח משכר של קפה, האור במקלחת נדלק והתריס מוגף לכמות האור המועדפת עליכם וכמובן כל תרחיש אחר הנדרש לכם ...כן זה לא חלום זה קורה כאן ועכשיו!

יש לזכור שבניגוד לשימוש באלקסה או גוגל אסיסטנט בדמות עוזרים אישיים בתחום השמע, התזכורות, המידע ושאר הדברים הרגילים שהם מנפקים לנו' הומיסמרט חוללה מהפך אמיתי בהתממשקות המפסקים והשקעים החכמים שפיתחה למערכות אלו ולמעשה ומביאה לכם חשמל חכם איכותי, קל להפעלה, אמין ובעל תקינה ישראלית ואירופאית ובעוצמה של 16 אמפר המסוגל להפעיל לא רק תאורה קלה אלא כל מכשיר חשמלי שתחפצו וכל זאת בהנחיה קולית בלבד .

צרו עמנו קשר לפרטים נוספים אודות הפעלה קולית

שם *

מייל *

טלפון *

הודעה

חוויית הבית החכם מעולם לא נשמעה אנושית יותר... הומיסמרט.