מאמרים נוספים

תאורה חכמה

חשמל חכם – למה צריך את זה?

מרביתנו נוהגים לראות בחשמל חכם כשדרוג נפלא לבית שיכול לסייע לנו בנוחיות האישית שלנו. לא עוד לקום מן הכורסה האהובה עלינו כדי להדליק את הדוד החשמלי ולא עוד לגלות שהאור במקלחת דלק שלא לצורך במשך שעות. כל המכשור החשמלי יכול להישלט ביד רמה מתוך פאנל מרכזי חביב ואינטואיטיבי המצוי בטאבלט, במחשב או במכשיר הנייד.

אך זה הכול?

וודאי שלא! טכנולוגיית החשמל החכם היא נוחה ועל כך אין כל צל של ספק. ועם זאת, היינו רוצים לדון בנושא חשוב לא פחות מאשר הנוחיות האישית שלנו והיא – חסכון עצום בצריכת החשמל.


ללקוחות רבים שאומרים לנו כי הם חשים שזוהי הוצאת מותרות בלבד, אנו תמיד מדגישים את היתרון העצום שקיים בהתייעלות אנרגטית. ההשקעה הכספית תחזיר את עצמה לאורך השנים כאשר חשבונות החשמל ילכו ויצמצמו פלאים.

בקרה מוחלטת על המכשור החשמלי בבית

בבית חכם, יכולים הדיירים לשלוט בכל מכשיר חשמלי ולדעת בדיוק מה עובד ומה לא, כל זאת בזמן אמת. באמצעות פאנל הבקרה הממוחשב, תוכלו לאתר חדרים שבהם האור נותר דולק ואף להקציב את משך הזמן שבו הדוד החשמלי דולק.


מדובר בדרך נפלאה באמצעותה תוכלו לייעל את צריכת החשמל, ובעיקר כאשר דיירי הבית אינם מקפידים על כך (נפוץ בעיקר בקרב משפחות עם ילדים).

תרחישים לפעולות חשמליות בבית

פונקציה נוספת המתאפשרת עם טכנולוגיית הבית החכם היא יצירת תרחישים אוטומטיים. מדובר ביצירת סדר פעולות המותאמות באופן מדויק לצורכנו, ואשר לא מצריכות מאתנו כל הפעלה ידנית. כך למשל, ניתן לדאוג שהתריסים החשמליים בסלון יורמו מעלה עם זריחת האור הראשון. בדרך זו, אף אחד מן הנוכחים לא יצטרך להפעיל תאורה מלאכותית.


כמו כן, ניתן לדאוג שהתריסים יורדו מטה בשעה שבה מוסכם על כולם כי אין אף אדם הנוכח בבית או לחילופין בשעת לילה מאוחרת. כמו כן, ניתן לבסס תרחיש לילה ובו לאחר שעה מסוימת שבה לרוב כל דיירי הבית ישנים, כל האורות ייכבו אוטומטית.


תרחישים שכאלו יכולים לחתוך את עלויות החשמל, לתרום לחשבון הבנק ולבטח שגם לתרום לאיכות הסביבה.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים לחצו כאן

  • בית חכם

הורידו את האפליקציה והצטרפו למשפחה

רח׳ מוטה גור 7, פארק אולימפיה, פתח תקווה