מה תקבלו עם מערכת בית חכם של הומיסמרט?

הפיכת ביתכם לבית חכם מאפשרת לכם שליטה ובטחון 24/7 על הבית ומקנה לכם היכולת לוודא כי שום מכשיר חשמלי עובד שלא לצורך ומבזבז לכם כסף לחינם.

בית חכם יספק לכם נוחות מירבית, ישפר את איכות חייכם ויקל על שגרת יומכם באופן שבו פעולות טריוויאליות אשר גוזלות זמן יקר יחסכו לכם באופן בו כל תפעול וניהול הבית מתבצעים בלחיצה אחת מהסמארטפון הטאבלט או המחשב האישי. לא צריך יותר לחזור לבית לוהט בקיץ או לחכות שהמים בדוד יתחממו בחורף.   

זמנכם יקר, הרשו לעצמכם יותר... הומיסמרט!

מגמת המעבר לבית חכם רק הולכת ותופסת תאוצה כי כולם כבר יודעים שעל מנת לנהל משק בית בצורה יעילה,חסכונית וחכמה,  פשוט מאד - מתקינים מפסק חכם או/ו שקע חכם - מקבלים נתוני צריכת חשמל מכל מכשיר - מתחילים לחסוך ורואים חסכון של עד כ-40% מההוצאות הביתיות השנתיות. 

שקע חכם

עצרו רגע ותחשבו על זה - אתם עובדים כל כך קשה ורצים כל היום, לא מגיע לכם קצת לנוח בהגיעכם הביתה ושהוא יתחיל לעבוד עבורכם ..?

  • עם מערכת בית חכם של הומיסמרט לאנשים המתקשים פיזית יש היכולת להפעיל את כל מערכות הבית בצורה קלה ופשוטה מבלי להיות תלויים באחרים כיוון שכל תפעול הבית עובר אל המכשיר הנייד שלהם.

  • עם בית חכם של הומיסמרט ניתן להתחבר רק למכשיר בו אתם מעוניינים ולהפכו לחכם, בלי חיוב ואילוץ של התקנה מערכתית בכל הבית היקרה משמעותית . 

השליטה עוברת אל הידיים שלכם !

בעזרת רכישה חד-פעמית של  Meni היחידה המרכזית ולב המערכת המתחבר ל-WIFI הביתי/משרדי וצירוף שקע או מפסק אליו שאתם בוחרים והבית שלכם הופך ל-בית חכם

תוכלו בקלות רבה יותר לעקוב ולפקח אחר הרגלי השימוש של ילדכם במכשירי החשמל כגון מחשב טלויזיה וכו'.. וזאת באמצעות קביעת זמנים קבועים והגדרת טיימרים המפעילים את המכשירים הללו בזמן ובעיקר בכמות המקובלת עליכם והמותאמת ביותר עבורם.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים לחצו כאן