שקע חכם למזגן

כאשר הופיעו המזגנים הראשונים עם השלט(היום דבר שקיים בכל בית), חשבנו לעצמנו שזה שיא הנוחות... איתם נפעיל מהכורסא, מיטה או כל מקום אחר את המזגן, טוב לא באמת מכל מקום...אנו עדיין צריכים להיות במרחק סביר מהמזגן על מנת שיקלוט את אותות השלט, אך מהיום בעזרת טכנולוגיית הבית החכם של הומיסמרט בהחלט ניתן לשלוט על המזגן בכל זמן ומכל מקום בו אתם נמצאים, וכשאנחנו אומרים מכל מקום אנו מתכוונים באמת מכל מקום בעולם שבו יש לכם גישה לאינטרנט. כיצד זה עובד? הרשו לנו להציג בפניכם את השקע החכם למזגן של הומיסמרט

שקע חכם למזגן
שקע חכם למזגן

וואלי- שקע חכם למזגן המותקן בתוך הקיר

סאם- שקע חכם המותקן על גבי שקע קיים

Modern Living Room

אז מה זה בעצם שקע חכם למזגן?

שקע חכם למזגן נראה כמעט בדיוק כמו שקע המזגן הרגיל שיש לכם אך מצויד הוא בשדרוג קטן וחכם המעניק לו יכולות גדולות כמו:

  • שליטה מרחוק על המזגן- מהיום פשוט כבו והדליקו את המזגן מהנייד בכל מקום ובכל זמן, חסכו לעצמכם כאבי ראש ידועים כמו הגעה לבית לוהט בקיץ או קפוא בחורף, ניפוח חשבון החשמל עקב מצב בו שכחתם לכבות את המזגן בצאתכם מהבית או המשרד.

  • טיימרים קבועים- עוזרים לכם להתייעל אנרגטית! הגדירו מאפליקציית הומיסמרט את הזמן הדרוש לכם להפעלת המזגן והשתמשו בדיוק בכמות החשמל שהנכם צריכים!

  • שקיפות בחשבון החשמל- בעזרת מונה האנרגיה המותקן בשקע החכם למזגן תדעו בדיוק כמה חשמל המזגן צורך לכם, כיצד זה מתורגם לכסף ואיך ניתן לחסוך מהיום!

  • התקנה קלה, זולה ומהירה ביותר- פשוט מאוד, הורידו את אפליקציית הומיסמרט החינמית, חברו את סאם שקע חכם למזגן על גבי  השקע הרגיל של המזגן וזהו...יש לכם מזגן חכם!

בית חכם עם הומיסמרט מהיום גם בהפעלה קולית...

חברו את אלקסה או גוגל אסיסטנס העוזרים האישיים של אמאזון וגוגל בהתאמה אל מערכת הבית החכם של הומיסמרט וגלו עולם שלם ומדהים שלא הכרתם עד היום כמו שליטה באמצעות הקול בלבד! כך שגם אם ידכם תפוסות או שהנייד לא בסביבתם פשוט אמרו בקול  "Turn on air conditioner" ותראו איך הכול קורה מעצמו..