מאמרים נוספים

שליטה על תריסים

בית חכם עשה זאת בעצמך

בנייה ירוקה

שקע חכם למזגן

כאשר הופיעו המזגנים הראשונים עם השלט, היום דבר שיש בכל בית, חשבנו לעצמנו זה שיא הנוחות... איתם נפעיל מהכורסא, מיטה או כל מקום אחר את המזגן... טוב לא באמת מכל מקום...אנו עדיין צריכים להיות במרחק סביר מהמזגן על מנת שיקלוט את אותות השלט, אך מהיום בעזרת טכנולוגיית הבית החכם של הומיסמרט בהחלט ניתן לשלוט על המזגן בכל זמן ומכל מקום בו אתם נמצאים, ושאנחנו אומרים מכל מקום אנו מתכוונים באמת מכל מקום בעולם שבו יש לכם גישה לאינטרנט. כיצד זה עובד? הרשו לנו להציג בפניכם את השקע החכם למזגן של הומיסמרט

שקע חכם למזגן

וואלי- שקע חכם למזגן המותקן בתוך הקיר

שקע חכם למזגן

סאם- שקע חכם המותקן על גבי שקע קיים

אז מה זה בעצם שקע חכם למזגן?

שקע חכם למזגן נראה כמעט בדיוק כמו שקע המזגן הרגיל שיש לכם אך מצויד הוא בשדרוג קטן וחכם המעניק לו יכולות גדולות כמו:

  • שליטה מרחוק על המזגן- חוסכת לכם כאבי ראש ידועים כמו הגעה לבית לוהט בקיץ או קפוא בחורף, ניפוח חשבון החשמל עקב מצב בו פספסתם לכבות את המזגן בצאתכם מהבית/משרד...מהיום פשוט כבו והדליקו מהנייד בכל מקום ובכל זמן.

  • טיימרים קבועים- עוזרים לכם להתייעל אנרגטית! הגדירו מאפליקציית הומיסמרט את הזמן הדרוש לכם להפעלת המזגן והשתמשו בדיוק בכמות החשמל שהנכם צריכים!

  • שקיפות בחשבון החשמל- בעזרת מונה האנרגיה המותקן בשקע החכם למזגן תדעו בדיוק כמה חשמל המזגן צורך לכם, כיצד זה מתורגם לכסף ואיך ניתן לחסוך מהיום!

  • התקנה קלה, זולה ומהירה ביותר- פשוט מאוד, הורידו את אפליקציית הומיסמרט החינמית, "הלבישו" את סאם שקע חכם למזגן על השקע הרגיל של המזגן וזהו...יש לכם מזגן חכם!

בית חכם עם הומיסמרט מהיום גם בהפעלה קולית...

חברו את אלקסה או גוגל אסיסטנס העוזרים האישיים של אמאזון וגוגל בהתאמה אל מערכת הבית החכם של הומיסמרט וגלו עולם שלם ומדהים שלא הכרתם עד היום כמו שליטה באמצעות הקול בלבד! כך שגם אם ידכם תפוסות או שהנייד לא בסביבתם פשוט אמרו בקול  "turn on air conditioner" ותראו איך הכול קורה מעצמו..

הומיסמרט- עליונות באמצעות טכנולוגיה

  • בית חכם

הורידו את האפליקציה והצטרפו להומיסמרט

רח׳ מוטה גור 7, פארק אולימפיה, פתח תקווה