מאמרים נוספים

תאורה חכמה

עיצוב מטבח חכם

כאחד מן המרכזים החשובים ביותר בכל בית ודירה, המטבח פשוט חייב לשמור על פונקציונליות מרבית ונוחיות ללא פשרות. בעוד שבעבר הנוחיות הייתה נקבעת רק על פי עיצוב ארונות המטבח ויתר המכשירים החשמליים ותו לא, הרי שכיום, טכנולוגיית החשמל החכם הופכת את העיצוב למתקדם יותר, מתוחכם יותר ונוח הרבה יותר!

כיצד מעצבים מטבח חכם?

כשזה מגיע לטכנולוגיית חשמל חכם, התחכומים העיצוביים נמצאים לעתים בפרטים הקטנים ביותר. רק כדי לסבר את האוזן, כל מכשור חשמלי באשר הוא, יכול להתממשק למערכת החשמל החכם. זה יכול להיות הקומקום שבעבר השני של השיש, זה יכול להיות המצנם ואפילו התנור שאותו תרצו לכוון לחמם מראש, טרם פעולת האפייה.

כל פעולה, מכול מקום ובכל שעה

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מעמיסים את הכלים במדיח, מכינים הכול לשטיפה, והנה ברגע האחרון יצאתם בחופזה מן הבית וגיליתם לפתע כי שכחתם ללחוץ על הפעלה. לחילופין, ניתן לתאר תרחיש הרבה יותר מתסכל ומסוכן ובו אנו יוצאים מן הבית אך לא מצליחים להחליט אם השארנו את התנור דולק ללא השגחה.


בעזרת התקנת מערכת בית חכם, תוכלו להפעיל את המדיח מרחוק וכך גם לוודא כי התנור איננו עובד, וכל זאת באמצעות פאנל בקרה המותקן הישר בתוך המכשיר הנייד.

מערכת מולטימדיה למטבח

מוצאים את עצמכם שורפים שעות על גבי שעות כדי להכין אוכל? לא חייבים להפוך את החוויה רק למלאכה ארוכה וממושכת. כך למשל, תוכלו לערוך תרחיש בתוך פאנל הניהול ובו מספר מכשירים חשמליים ידלקו בעת ובעונה אחת דוגמת הטלוויזיה שבמטבח, המזגן והתנור שיתחיל להתחמם לקראת האפייה.
ניתן אף לשדרג את העיצוב של המטבח כפליים ולחפש אחר פתרונות דקורטיביים המתקינים את הטלוויזיה כחלק מן הקיר. פתרונות שכאלו הינם נפוצים במיוחד בתחום ארונות חדרי השינה.

נשמח לשדרג לכם את החוויה

הומיסמרט מתמחה בתכנון והתקנת מערכות בית חכם לדירות, בתים פרטיים, משרדים ומרכזים מסחריים. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה והתלבטות. לפרטים נוספים התקשרו: 03-6120351.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים לחצו כאן

  • בית חכם

הורידו את האפליקציה והצטרפו למשפחה

רח׳ מוטה גור 7, פארק אולימפיה, פתח תקווה