תאורה חכמה

בית חכם עשה זאת בעצמך

אם בעבר הפיכת מבנה רגיל לחכם דרשה ידע מקצועי והבנה מעמיקה בתחום החשמל כמו חיווט חוטים, בקרים, הבנה בסיסית בכתיבת קוד ועוד... הרי שעם מערכת הומיסמרט מהיום תוכלו בקלות תוך מספר דקות להפוך את הבית או המשרד שלכם לחכמים. שקע חכם Sam מהווה בשורה אמיתית בתחום בית חכם עשה זאת בעצמך, שכן די בפעולה פשוטה של הכנסתו לשקע רגיל- וכל מכשיר חשמלי שתחברו אליו הופך לחכם, יתרה מזאת גם כאשר מדובר במפסקים החכמים של הומיסמרט מדובר בהחלפת מפסק רגיל ב- מפסק חכם, מדובר בפעולה הדורשת ידע טכני די בסיסי שמיד מעניק את הזכות להנות מכל מה שבית חכם יודע לתת.

בעזרת חיבור לאפליקציה החינמית של הומיסמרט ב- Apple store / Google Play Store ועזרה ממדריך התקנה פשוט וידידותי תוכלו גם אתם להפוך לבעלים של בית חכם תוך מספר דקות.

מה אתם מרוויחים משיטת בית חכם עשה זאת בעצמך?

  • החופש לבחור בעצמך

בניגוד להתקנה מלאה של מערכת מורכבת ויקרה "המאלצת" את הדייר להרכיבה עוד בטרם נבנה הבית או לחלופין לחצוב בקירות בבית קיים, בית חכם עשה זאת בעצמך עם הומיסמרט מאפשר לכם את החופש לבחור את מה אתם רוצים להפוך לחכם!  רוצים להפוך את המזגן שלכם לחכם? אין בעיה! חברו את Ina מפסק חכם אל Meni - היחידה המרכזית המסוגל לנהל עד- 60 מפסקים ושקעים חכמים בבית או המשרד ... וזהו המזגן שלכם חכם ומתופעל מהאפליקציה.

רוצים להפוך את התאורה, הטלויזיה, מכונת הקפה, בר המים ובעצם כל מכשיר חשמלי אחר לחכמים? הכי פשוט וקל..!

זהו היתרון המובהק של המערכת המודלורית שלנו בהומיסמרט, שכן הבחירה היא בידכם להחליט אילו ובעיקר כמה מכשירים הינכם חפצים להפוך לחכמים, העובדה כי מהיום תוכלו להגדיר זמני הפעלה קבועים ואוטומטיים להפעלת המכשירים השונים לא זאת בלבד שתקל היא ללא היכר על שגרת היום יום שלכם הגם שחוסכת היא לכם מאות שקלים בשנה, מהיום עם בית חכם הינכם צורכים רק מה שאתם באמת צריכים!

  • שקע או מפסק חכם- שלכם לעולם!

בניגוד לבקר מרכזי יקר המורכב ומרושת לאורך כל המבנה, מפסקים חכמים ושקעים החכמים הינם ניידים וניתנים להתקנה והסרה בכל רגע נתון ובכל מבנה חדש או קיים : בתי מגורים / בתים פרטיים משרדים גדולים / מבנים ציבוריים ועוד... גם אם עברתם לבית חדש או החלפתם משרד- פשוט קחו אותם איתכם..

זקוקים לייעוץ בתחום הבית או המשרד החכם? צרו קשר עכשיו

  • חיישן טמפרטורה

חיישן הטמפרטורה ניתן לשימוש עבור רוב היישומים שבהם מדידת טמפרטורה נדרשת לניטור או /שליטה של מכשיר חשמלי כאשר בתהליך ההגדרות מגדירים טווח טמפרטורות מותר-  כאשר הטמפרטורה חורגת מהטווח תינתן פקודת הפעלה בהתאם , שימושים אפשריים הם למשל הפעלת מזגן כאשר החיישן חש שחם או קר לסביבת אקלים מבוקרת . חיישן הטמפרטורה מתחבר למתג הומיסמרט שהותאם לפעילות זו . רגש הטמפרטורה המסופק מאפשר חישה בהתאם למיקום שנדרש מסופק גם עם חוט כך שהחישה תהיה מיטבית באזור המסויים שנדרש לנתרו. אתם קובעים בעצמכם באמצעות החיישן מהי הטמפרטורה המועדפת עליכם.. ומשאירים לו ליצור את התנאים הסביבתיים- הקריטיים, הנעימים או החסכוניים ביותר...

**יש לציין כי התקנת מפסקים ושקעים המיועדים להתקנה בתוך הקיר (שלא כמו אלו שעל הקיר) דורשים התקנה של חשמלאי מוסמך המכיר את תחום החשמל על בוריו