מאמרים נוספים

תאורה חכמה

תרומת מערכות חשמל חכם לעסקים

טכנולוגיית החשמל החכם מביאה עמה שפע של נוחות, יוקרה וחסכון אנרגטי. לא בכדי שטכנולוגיה זו השתלבה בהצלחה לא רק בדירות ובבתים פרטיים, כי אם במגוון רחב של עסקים שונים. במאמר הבא, נשמח להציג עבורכם מגוון פתרונות נפלאים במגזר העסקי המסופקים על-ידי מערכת חשמל חכם.

יתרונות החשמל החכם לעסקים

אינכם חייבים להיות משרד יוקרתי כדי שנוחיות תהיה בראש מענייניכם. החשמל החכם מביא עמו שפע של נוחיות ופשטות גם בתרחישים נוספים וחשובים לא פחות והוא בעיקר זמין ונוח לכל.

אירוח בחדר ישיבות

ישיבות עסקיות הן הזמן החשוב ביותר שבו ניתן לסנכרן בין המידע, המטרות והדעות של כל חברי הצוות. לפיכך, מומלץ לוודא כי כלל הנוכחים בחדר הישיבות, נהנים ממקסימום נוחיות ומהפרעות מינימליות אשר יכולות להזיק לרצף הדיון.


באמצעות מערכת חשמל חכם, ניתן לשפר את איכות הדיון שבחדר הישיבות עם הפעלת תאורה ומיזוג מתאים באמצעות פאנל השליטה המרכזי, הפעלת מערכת סאונד ומקרן וכו ... כל פעולה יכולה להיעשות בזמן אמת מן השולחן ומבלי להטריח אף אחד מן הנוכחים.

אירוח בבתי מלון

במלונות ואתרי נופש שונים, נוחיות הלקוחות ושביעות רצונם תופסת נפח גדול אף יותר מן המגזרים העסקיים המקבילים. על כן, מלונות רבים החלו לבצע מעבר לטכנולוגיית החשמל החכם אשר מאפשרת למוזמנים לשלוט על כל הנעשה בחדרם וזאת מבלי לצאת מן המיטה.


היתרון עבור המלונות הוא כפול שכן לא רק הדיירים נהנים מנוחיות גבוהה, אלא גם בעלי התפקידים יכולים לעקוב אחר צריכת החשמל ולאתר מכשירי חשמל פועלים שלא לצורך ולהתייעל אנרגטית .

אירוח בבתי מלון

את טכנולוגיית החשמל החכם ניתן לרתום לשפע של שימושים בברים ומסעדות. כך למשל, ניתן לקבוע תרחיש שבו המסעדה מתאימה את התאורה בשעות ערביים ומתחילה להיכנס למוד שקט. המוזיקה תשתנה בהתאם לשעת היום והמקום כולו ייכנס לאווירה חדשה.

רוצים לדעת יותר על יתרונותיו של החשמל החכם?

אם גם אתם חושבים לשלב את טכנולוגיית החשמל החכם בבית או בעבודה, המומחים של הומיסמרט ישמחו לעמוד לשירותכם. לקבלת שיחה חוזרת השאירו לנו פניה באתר או לחילופין התקשרו לטלפון שמספרו: 03-612-0351.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים לחצו כאן

  • בית חכם

הורידו את האפליקציה והצטרפו למשפחה

רח׳ מוטה גור 7, פארק אולימפיה, פתח תקווה