מאמרים נוספים

תאורה חכמה

בית חכם הוא גם בית בטוח

כאשר אנו שומעים על מערכות חשמל חכם, אנו לרוב מדמיינים בראשנו את הנוחות המקסימלית או החיסכון המשמעותי בחשמל. האמת? כל התשובות נכונות, אך כאן אנו רוצים להתייחס לפרמטר נוסף שרבים שוכחים לשים עליו את הדגש.


בדיוק כפי שבית חכם מקנה לנו שליטה מוחלטת על המכשור החשמלי, כך יכולת הפיקוח שלנו בכל יום, בכל שעה ומכול מקום, רק הולכת ומתהדקת.

הבית החכם תחת שליטתכם

המשמעות של בית חכם היא שמכל אפליקציה או תחת פאנל בקרה ממוחשב, אנו יכולים לראות ולפקח על כל מכשיר חשמלי ולהפעילו או לכבותו כרצוננו. השליטה על הבית החכם מתאפשרת מטבלטים, מכשירים ניידים ומחשבים נייחים כאחד.

הילדים בבית ואתם עובדים עד מאוחר?

סיטואציה ראשונה שבה הבית החכם הופך לבטוח יותר היא כאשר ילדיכם נשארים לבד בבית ואתם אינכם שם כדי להשגיח עליהם. כמובן שאין אנו מדברים על גילאים מוקדמים יתר על המידה, אך עם ילדים כמו עם ילדים, עין שמפקחת על הנעשה היא תמיד רעיון מוצלח.


האם ילדיכם משחקים בדברים שמסכנים אותם למרות שאמרתם להם במפורש שלא לעשות זאת? האם ילדיכם שכחו את הדוד החשמלי דולק במשך שעות מרובות דבר אשר עלול לגרום לצריכת אנרגיה רבה שלא לצורך,  האם התנור החימום דולק בסלון ואילו ילדכם משחק בחדרו? כל אלו הינם מצבים מדאיגים אותם תוכלו לפתור בקלות מתוך האפליקציה ופאנל בקרה ניהולי.

וגם אתם לא חפים מפשע!

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מחוץ לבית וטרודים שמא שכחתם מכשיר חשמלי כזה או אחר? עם פאנל בקרה ניהולי, תוכלו להסיר כל דאגה מלבכם ופשוט להעיף מבט חטוף אל עבר הטבלט או הנייד.


כדאי אף לדעת כי ישנם תרחישים קבועים במערכות בית חכם אשר יכולות למנוע אסונות כבדים. כך למשל, ניתן לתכנת את המערכת שתנתק את החשמל מיד עם חשש לפריצת שריפה ושתפעיל שיחת חירום לכוחות ההצלה ותרחישים רבים אחרים .

אך זה לא הכול

כיום, כאשר הפורצים הופכים למתוחכמים יותר, כך גם אנו חייבים לעמוד על המשמר ולספק את מלוא ההגנה לביתנו.


בכמה פעולות פשוטות וקלות ליישום תוכלו לשלוט בבית החכם, תוכלו לבנות כמה מערכות ההגנה ולשלוט בהן החל מהפעלת וכיבוי האזעקה ודרך הסתכלות במצלמות האבטחה השונות. באפשרותכם אף להתקין מצלמה בעינית הדלת וכך לתצפת על מי שעומד אל מחוץ לכניסה.


רוצים להרגיש בטוחים יותר? התקשרו עוד היום למקצוענים של הומיסמרט: 03-6120351 או השאירו פניה באתר.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים לחצו כאן

  • בית חכם

הורידו את האפליקציה והצטרפו למשפחה

רח׳ מוטה גור 7, פארק אולימפיה, פתח תקווה