חסכון בחשמל עם בית חכם של הומיסמרט

להפוך לירוק וידידותי לסביבה באמצעות חסכון בחשמל זהו אחד הפרמטרים החשובים בימנו וההכרה בכך רק הולכת וגוברת. 

ידוע כי אחד הגורמים העיקריים בהוצאות השוטפות של הבית הינו חשבון החשמל שלנו, ועל כן יש לשאוף לצמצמו היכן שניתן, אחת הדרכים הקלות והאידיאליות בהם ניתן לעשות כן הינה במעבר פשוט ונוח לבית חכם

הפתרון שחוסך לכם 30% בחשבון החשמל

מנכ"ל חברת הומיסמרט, מר ירון מזרחי מתוך התכנית "הכל כלול" ערוץ 10

התקנה פשוטה ומהירה של מפסקים ושקעים חכמים מאפשרת להנות מחשמל חכם המצמצם שימוש באנרגיה ומכאן שגם עוזר לחסוך בכסף.

ישנם מכשירים זוללי חשמל כגון מזגנים תנורים ודודי חשמל ובדומה להם מכשירים ביתיים כגון מכונות כביסה, מדיח כלים וכיוצ"ב... במעבר לבית חכם תוכלו מהיום להגדיר לרשימה זו (ולכל מכשיר חשמלי אחר) טיימרים להפעלה מבוקרת וחכמה, ובעיקר תדעו בשקלים כמה חשמל כ"א צורך לכם ביום, בחודש ובשנה... 

הפכו ביתכם לבית חכם - בפעולה זו תקבלו שליטה מלאה על הבית. בהחלפת שקע או מפסק רגיל במפסק/שקע חכם תהנו מ- חשמל חכם ותוכלו להפעיל בעזרת אפליקציה ידידותית כל מכשיר חשמלי בלחיצה אחת מהסמארטפון, מחשב נייד או טאבלט, משמעות הדבר היא שלא קורה יותר מצב בו שכחתם לכבות מכשיר חשמלי ואתם "מקפיצים" איזה שכן או חבר שייחלץ אתכם ממצב זה אליו נקלעתם. 

חסכון בחשמל אומר ביטול הצריכה הפאסיבית כגון- תמי 4, מכונת הקפה, מיקרוגל ועוד...

באמצעות חשמל חכם תוכלו להגדיר טיימר עבור כל מכשיר חשמלי ביתי/משרדי של עד 16 אמפר, ולהנות ממפסקים ושקעים חכמים בעלי תקינה המאפשרים ניהול זמנים יעיל, חסכוני וחכם יותר.

תוכלו להגביר את החסכון בחשמל ע"י יצירת תרחישים כמו כיבוי כל אורות הבית בשעות היום בנוסף לפתיחה אוטומטית וקבועה של תריס / וילון חכמים לפתח הרצוי, פעולות אלו מעודדות שימוש חכם באור הטבעי שבחוץ, עוזרות להיות ירוק וידידותי לסביבה ובעיקר - לחסוך !

עם הומיסמרט ניתן בעזרת שעון חכם להתחבר לאפליקציה שלנו ובאמצעות הנחיה קולית המופנית אל השעון להפעיל כל מכשיר חשמלי המחובר לשקע / מפסק חכם.

החיים שלכם במעבר לבית חכם הולכים להפוך להרבה יותר נוחים...

וכל זה בלי תכנון ארוך ומסורבל ובלי החלפת תשתית חשמל פשוט מאוד כי אם בהחלפה מהירה וקלה של שקעים ומפסקים "טיפשים" בחכמים שלנו. 

הומיסמרט- בית חכם אמיתי בהישג ידכם

  • בית חכם

הורידו את האפליקציה והצטרפו למשפחה

רח׳ מוטה גור 7, פארק אולימפיה, פתח תקווה