מאמרים נוספים

שליטה על תריסים

בית חכם עשה זאת בעצמך

בנייה ירוקה

הודעתך נשלחה בהצלחה

עיצוב בית מודרני בשילוב חשמל חכם

Living Room

אז מהו בית חכם?

"בית חכם" הוא בית בו נעשה שימוש באביזרי אלקטרוניקה וחשמל חכמים על תשתית חשמל רגילה, כאשר אפליקציה היא זו שנותנת לכם את השליטה עליה. המושג "בית חכם" הפך לטרנדי מאוד בשנים האחרונות, וזאת מכיוון שהוא הופך את הבית ליעיל יותר, ואת החיים שלכם לקלים יותר. בנוסף, זו מערכת שלא חייבים להתקין רק כשבונים את הבית אלא שניתן להוסיף אותה גם אם הבית בנוי כבר כמה שנים.

כיצד משלבים בין עיצוב מודרני לבית חכם?

דבר ראשון שחשוב להבהיר, שדרוג והפיכת הבית ל"בית חכם" כחלק מעיצוב בית מודרני אינו פוגע במראה האסתטי של הבית, נהפוכו: עיצוב המתגים ומערכות הבקרה נלקח מראש בחשבון והם מוסיפים למראה המודרני והעתידני של הבית ומשדרגים את המתגים והשקעים הישנים. בנוסף, יש נטייה לחשוב שיש צורך בשבירת קירות על מנת לעצב את הבית בצורה מודרנית ולהתקין את מערכות ה"בית החכם"- אין בזה שום צורך!

למה כדאי להשתמש במערכת "בית חכם" בעיצוב מודרני?

  1. תכנון ויישום נכונים של מערכות הבית החכם ייחסכו לכם הרבה כסף בהוצאות החשמל, וגם יתרמו לסביבה בכך שתחסכו בהוצאת אנרגיה מיותרת.

  2. ​הפעלה טבעית: בעידן הנוכחי בו הכל הופך נגיש יותר, הבוחרים לעצב את ביתם באופן מודרני וחכם, יופתעו לגלות כי עם חיבורם של העוזרים האישיים, אלכסה וגוגל הום, אל מערכת הבית החכם, תפעול הבית והמשרד הופך לפשוט וטבעי הרבה יותר...הידיים שלכם לא פנויות? הסמארטפון לא על ידכם? אין בעיה! פשוט דברו והפעילו את מכשירי החשמל באמצעות הקול בלבד!

  3. נוחות: אין יותר נוח מלשלוט בכל החשמל ומוצרי החשמל בבית מכל מקום שתרצו ובאיזה זמן שתרצו, ובכך להיות רגועים ולהתעסק בדברים חשובים יותר ללא דאגות.

  4. עיצוב הבית: בעזרת מעצב פנים, תוכלו לעצב את הבית שלכם בסגנון מודרני ובשילוב מערכת "בית חכם" כך שהבית יראה מודרני, חדשני ואפילו עתידני. כי פרקטיות אומנם חשובה אבל גם המראה.