יתרון המערכתיות של טכנולוגית הומיסמרט

בעידן הטכנולוגי הנוכחי, מתרחשת מהפכה דיגיטלית של ממש, העובדה כי יותר ויותר מכשירים חשמליים רגילים הופכים לחכמים וניתנים לשליטה מרחוק באמצעות אפליקציות שונות, גורמת לעתים לבלבול בשל עודף ממשקים שונים ואפליקציות נקודתיות. חברת הומיסמרט פיתחה פתרון מקיף וחדשני המהווה יתרון מנצח ומענה הולם עבור סוגיה זו, קוראים לזה – מערכתיות.

אפליקציה אחת – שליטה אחת

החשמל החכם המתקדם של הומיסמרט מאפשר שליטה ובקרה על כל מערכות חשמל אפשריות של עד 16 אמפר הכל - מאפליקציה ידידותית אחת! פתיחת שערים חשמליים בכניסה לחניונים מהאפליקציה, בקרת מים חכמה המאפשרת בין היתר השקיות חכמות של מרחבים ציבוריים, חיישנים מתקדמים השולחים לנייד התראות בעת אירוע חריג (טמפרטורה, עשן, נזילות ועוד...) מתן מענה מהאפליקציה בבנייני המגורים והמגדלים אילו אביזרי חשמל פועלים ואילו לא, היכן נדרש לקבוע טיימרים/שעוני שבת לטובת התייעלות אנרגטית... למעשה עם מערכות החשמל החכם של הומיסמרט כל ניהול הבניין הופך לחכם, נוח ועם נגישות מקסימלית.

טכנולוגיית הומיסמרט הינה מערכת אינטגרטיבית המאפשרת מאותה אפליקציה להפעיל מערכות משלימות כמו: בקרות כניסה לבניין / משרד / בית פרטי עם אינטרקום אלחוטי חכם המתממשק לאפליקציית הומיסמרט, מערכות של מצלמות אבטחה / תאורות חכמות במרחבים ציבוריים ועוד....עם יחידה מנהלת מרכזית אחת השולטת על כ-60 מפסקים ושקעים חכמים המבוססים על תשתית החשמל הרגילה, כל מכשיר חשמלי ביתי או משרדי הופך לחכם: תאורה חכמה, מזגן חכם, דוד חשמל חכם, תריסים / וילונות חכמים, שער לחניה נפתח מהנייד ועוד... עם התאמה מרבית לכל תקציב צורך או פרויקט, טכנולוגיית המערכתיות של הומיסמרט - בכף ידך.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות פתרון המערכתיות של הומיסמרט? השאירו פרטים ונציגנו ישוב אליכם בהקדם

  • בית חכם

הורידו את האפליקציה והצטרפו למשפחה

רח׳ מוטה גור 7, פארק אולימפיה, פתח תקווה