מאמרים נוספים

תאורה חכמה

איך לבחור חברה לשירותי בית חכם?

המעבר לבית חכם הוא לא רק צעד מרגש שמביא עמו חדשנות טכנולוגית ומקסימום נוחיות, כי אם החלטה הטומנת בחובה השקעה של תקציב בלתי מבוטל וזמן. על כן, חשוב לבצע בחירה מושכלת באשר לחברה אשר תעניק את שירותי התכנון, ההטמעה וההתקנה של הבית החכם.


בהומיסמרט אנו שמחים וגאים ללוות מגוון לקוחות עם שירות מקצועי המותאם בדיוק לצורכיהם ותקציבם. במאמר הבא ריכזנו עבורכם מספר פרמטרים מרכזיים למציאת חברת בית חכם מומלצת, שהם למעשה הפרמטרים בהם אנו דבקים כדי להבטיח שירות לקוחות מקצועי ומסור.

חברת בית חכם מומלצת

זכרו שכאן אינכם רוכשים מוצר חשמלי בודד, כי אם מבצעים שינוי מהותי לכל מערכת החשמל הביתי (או במשרד). על כן, בדיקת טיבה של החברה שמצאתם היא חשובה וצריכה לכלול את הפרמטרים הבאים:

שקיפות מלאה בשירות

אתם יכולים להתרשם מטכנולוגיית בית חכם, אתם יכולים להבין את המהות הכללית שלה, אך מרבית הסיכויים שתתקלו בלא מעט סימני שאלה שכן שאינכם מחזיקים ברקע טכני מעמיק.


על חברה המעניקה שירותי תכנון והתקנת בית חכם, להעניק ללקוחותיה הסברים מקיפים ומניחים את הדעת עבור כל שאלה. זכרו כי זהו מוצר שאתם נכונים לשלם עליו סכומים בלתי מבוטלים. אל תתפשרו על חברה ש"חוסכת" מכם מידע חשוב.

איכות השירות

הקפידו תמיד לבצע מחקר אודות החברה שממנה החלטתם לקבל את השירות. יהיה קל יותר להסתמך על חברה ותיקה המציגה תיק עבודות קודם בין אם דרך המלצות של לקוחות פרטיים ובין אם דרך פעילותה בתחום של משרדים ועסקים. בנוסף לכך, בחברה בעלת יכולת ענפה בשירות למבנים חכמים ובית חכם, תוכלו לשוחח עם לקוחות קודמים ולשמוע את חוות דעתם על השירות.

עלות השירות

ישנן מספר טכניקות שונות שבאמצעותן ניתן להתקין מערכת חשמל חכם בבית והן: מערכת בית חכם המבוססת על תקשורת קווית, מערכת בית חכם המבוססת על קווים חשמליים ומערכת חשמל חכם אלחוטית.


כל אחת מן המערכות מביאה עמה יתרונות וחסרונות ועלויות משתנות. על חברה המספקת שירותי בית חכם, לדעת לספק ללקוחותיה את מלוא המידע וזאת כדי שיוכלו למצוא את הפתרון המתאים ביותר לתקציבם.


להתייעצות עם מומחה בית חכם התקשרו: 03-612-0351 או השאירו פניה באתר.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים לחצו כאן

  • בית חכם

הורידו את האפליקציה והצטרפו למשפחה

רח׳ מוטה גור 7, פארק אולימפיה, פתח תקווה