מאמרים נוספים

תאורה חכמה

כיצד בית חכם עובד?

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר בעלי בתים, דירות, משרדים, מבנים מסחריים ואתרי נופש, אשר עוברים לטכנולוגיית החשמל החכם. מעבר לעובדה שמדובר בשדרוג נפלא לאיכות החיים והנוחיות האישית שלנו, הרי שזוהי תרומה ניכרת לחסכון אנרגטי, דרך אפקטיבית לצמצם את חשבון החשמל ככל הניתן ומצרך חשוב בימים אלו בהם אנו מדווחים על התחממות גלובלית ניכרת.


החלטתם שאתם רוצים לשדרג את הבית למערכת חשמל חכם? הנה כמה דברים שכדאי לכם להכיר בנושא.

אודות מערכת בית חכם

מערכת בית חכם מתבססת על בקר מרכזי המתואם יחד עם מערכת ממוחשבת. מטרתו של הבקר היא לסנכרן בין המערכת הממוחשבת לבין המכשור החשמלי הכולל בבית.


מכשור חשמלי שכזה יכול לכלול כל מוצר או מכשיר אלקטרוני שתעלו בדמיונכם. למעשה, בבית המתבסס על חשמל חכם, תוכלו להפעיל את המזגנים על קירור או חימום כבר עם צאתכם מן העבודה, להדליק לעצמכם את הדוד בימי החורף, לחמם את הטוסטר והקומקום שבמטבח הקרים בטרם צאתכם מן המיטה, לפתוח את התריסים החשמליים במידה הרצויה ועוד ...  

שליטה ידנית או תרחיש אוטומטי?

כלל השליטה על מערכת הבית החכם מתרחשת מתוך פאנל ניהול מרכזי ,  אותו ניתן להתקין בטאבלט, במחשב או בנייד. למעשה מכול מקום ובכל שעה, תוכלו לשלוט בבית החכם שלכם ביד רמה ולוודא שהוא עובד בשבילכם ולא להפך.


דוגמה לשליטה ידנית – יצאתם מן העבודה ביום חורפי, אתם מאחרים לחתונה ואתם יודעים שעוד צפויה לכם המתנה עד שהמים באמבטיה יתחממו לקראת הרחצה. עם בית חכם, תוכלו להדליק את הדוד החשמלי הישר מן הנייד וללא דיחוי. נתקעתם בפקקים והדוד כבר דלק למעלה מארבעים דקות? בלחיצת כפתור בודדה תוכלו לכבותו ללא כל דאגה.


דוגמה לשליטה אוטומטית – זהו הזמן להכיר מושג הנקרא "תרחיש". תרחיש הוא למעשה קביעת רצף פעולות אוטומטיות על בסיס עיתוי. כך למשל, תוכלו להרכיב תרחיש בוקר שבו התריסים החשמליים מורמים בשעה 7, הקומקום מתחיל לרתוח בשעה 7 ועשרה, מופעלת מוזיקה נעימה בסלון מתוך מערכת הסאונד והטלוויזיה דולקת על תכנית הבוקר האהובה עליכם.

התקנת בית חכם

החלטתם שאתם רוצים להתקין מערכת חשמל חכם בביתכם? בהומיסמרט אנו מברכים אתכם על החלטתכם ונשמח לספק לכם ליווי, ייעוץ ושירותי התקנה מקצועיים לכל אורך הדרך.


לצורך ההטמעה, חשוב שאיש שטח טכני יגיע אל המקום המיועד ויבחן את התנאים הקיימים. מה היא המערכת התשתיתית הקיימת נכון לעכשיו ומה הן האפשרויות העומדות אל מול הלקוחות. יחד נבחן את האופציות הקיימות לצד טווחי המחיר המשתנים.


לקבלת פרטים נוספים, נשמח לעמוד לשירותכם במספר הטלפון: 03-612-0351 או בכפוף להשארת פרטי יצירת קשר. 

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים לחצו כאן

  • בית חכם

הורידו את האפליקציה והצטרפו למשפחה

רח׳ מוטה גור 7, פארק אולימפיה, פתח תקווה