שליטה על תריסים עם בית חכם

דמיינו רגע את הסיטואציה הזו בה אתם מתעוררים בבוקר והוילון או התריס בחדר כבר נפתחים לבד ונותנים לקרני השמש להאיר את החדר בכמות האור האהובה עליכם, או שהפעלתם את תרחיש 'קולנוע' שהגדרתם קודם לכן באפליקציית הומיסמרט והתריס מתכוונן אוטומטית לכמות האור האידיאלית לצפייה בסרט.. נשמע דמיוני? חשבו שוב! כי מהיום עם מפסק חכם לתריס חשמלי Sherry שחברת הומיסמרט פיתחה מציאות זו יכולה להיות שלכם.

מפסק חכם לתריס חשמלי

בית חכם יודע להעניק יכולות אינסופיות של שליטה ובקרה על תריסים, וילונות, מרקיזות וצלונים ובעזרת טיימרים להפעלה קבועה הופך את חייכם להרבה יותר קלים, די לחשוב על מצב בו יצאתם מהבית אל יום גשום או לחלופין אביך ושכחתם לסגור את התריס או הוילון, עם המפסק האלחוטי לתריס החשמלי של הומיסמרט אתם מכוסים! פשוט מאוד לחצו וסיגרו אותם, בכל זמן מכל מקום.

מפסק אלחוטי לתריס חשמלי

הפעלה באמצעות שעון חכם

שליטה על תריסים חשמליים, וילונות ובכלל מע' החשמל בבית או במשרד אינה מוגבלת רק מהסמארטפון , כי אם גם באמצעות פקודה קולית מהשעון החכם, פשוט מאוד- מורידים את אפליקציית הומיסמרט לשעון החכם ופותחים את התריס לכמות שאתם אוהבים אפילו מהמיטה...בעזרת מפסק אלחוטי לתריס חשמלי Sherry אפילו לקום מהמיטה אינכם חייבים על מנת להסיט/לפתוח את התריסים לכמות הרצויה... די בהחלפה פשוטה ומהירה של מתג חשמל התריס במפסק החכם שלנו כדי להתחיל לחיות חכם, יעיל וירוק יותר.

נסעתם לחו"ל ורציתם לאוורר קצת את הבית?

רוצים להתעורר בבוקר לקרני שמש מלטפות בזכות פתיחה קבועה של תריס/וילון ולחסוך בהוצאות החשמל ? 

הצטרפו עוד היום להומיסמרט ותתחילו להנות מכל מה ש- בית חכם יודע לתת..