מאמרים נוספים

תאורה חכמה

היתרונות של בית חכם

המעבר לטכנולוגיית החשמל החכם כבר מזמן לא נראת כמו פנטזיה מענף המדע הבדיוני, ויותר ויותר אנשים הופכים את בתיהם הפרטיים, הדירות המשרדים והמבנים שברשותם לחכמים יותר, יעילים יותר וחסכניים הרבה יותר.

רגע לפני... מה זה בעצם בית חכם?

כיום מרבית מערכות החשמל הינן מערכות פשוטות שמטרתן להעביר את החשמל מן הלוח הראשי הישר אל עבר המכשיר החשמלי. אין כאן כל שליטה למעט האפשרות שלנו להדליק או לכבות את המכשיר החשמלי בין אם באמצעות מתג המוטבע על הקיר ובין אם באמצעות מתג על המכשיר עצמו.


מערכת חשמל חכם למעשה מקנה לנו את האפשרות להשתמש ב"מתג" שכביכול נמצא על המכשיר עצמו, וזאת באמצעות בקר המתממשק אל תוך מערכת ממוחשבת. מערכת זו היא לא אחר מאשר פאנל בקרה ניהולי אותו ניתן להתקין בניידים, מכשירי טאבלט ומחשבים נייחים.


למעשה, באפשרותנו להדליק ולכבות כל מכשיר חשמלי בלחיצת כפתור אחת או אף בטיימרים אוטומטים וזאת אף מבלי שנצטרך להיות נוכחים בבית.

מה היתרונות של מערכת בית חכם?

הנוחות שלכם – מכירים את התחושה ששכחתם מכשיר חשמלי דולק והיא מעסיקה אתכם כל עת שאתם מחוץ לדירה? עם מערכת חשמל חכם תוכלו להסיר את הספקות מלבכם ולבדוק הכול במהירות ובקלות.


בנוסף לכך, מערכת בית חכם מאפשרת לנו לבצע שפע של פעולות מבלי שנדרש לזוז מהספה. כך למשל ניתן להדליק ולכבות את הדוד, לכבות אורות שנותרו דלוקים, להדליק ולכבות את המזגן, לפתוח את דלת האינטרקום ואפילו להרתיח מים לקפה.


חסכון אנרגטי – מעבר למערכת חשמל חכם היא למעשה השקעה לטווח ארוך והיא מאפשרת לנו לצמצם באופן ניכר את חשבונות החשמל. יותר לא תצטרכו לחשוש שילדיכם שכחו את האורות באמבטיה דלוקים. כל שעליכם לעשות הוא פשוט להיכנס לפאנל הניהול ולוודא מה פעיל כעת ומה לא. מדובר גם בפתרון מצוין עבור בעלי משרדים קטנים המבקשים להביא לחסכון יעיל בצריכת החשמל.
 

שליטה מוחלטת – זה בסדר להודות שאתם אוהבים לדעת בדיוק מה קורה בבית או במשרד. כל אחד ואחת מאתנו היו רוצים לדעת שהכול עובד כשורה וששום דבר לא מתרחש מתחת לאפנו. עם מערכת בית חכם תוכלו לשלוט במערכת האזעקה של הבית, בשערים החשמליים ולבצע ניטור לצורך הדוגמה כאשר הבייביסיטר משגיחה על הילדים.

דברו איתנו

בהומיסמרט נשמח לספק לכם שירותי התקנת בית חכם! המומחים שלנו יספרו לכם על האפשרויות השונות הקיימות וטווחי המחיר. שירות בכל רחבי הארץ ומחירים הוגנים. לפרטים נוספים התקשרו: 03-612-0351 או השאירו לנו פניה באתר.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים לחצו כאן

  • בית חכם

הורידו את האפליקציה והצטרפו למשפחה

רח׳ מוטה גור 7, פארק אולימפיה, פתח תקווה