התייעלות אנרגטית עם הומיסמרט 

הטכנולוגיה של הומיסמרט מאפשרת שליטה בחשמל מרחוק, לקבוע טיימרים להפעלה בזמנים רצויים, לעקוב אחר צריכת האנרגיה ולחשב את העלויות. שילוב של אביזרים חכמים כדוגמת מפסקים שקעים וגלאים חכמים, הופך כל צרכן חשמלי לחסכוני וירוק יותר. באמצעות אפליקציה נוחה לשימוש ניתן לדעת מה עלות הצריכה ולבצע פעולות אוטומטיות שמובילות להתייעלות אנרגטית וחיסכון משמעותי .

Interior Windows
hand with new phoneתפריט ראשי-HEB.png

   בבית או במשרד הקטינו את הוצאות החשמל בעשרות אחוזים בחודש

שליטה בכל נקודת חשמל

ניתן לשלוט על כל מפסק ושקע מסדרת מוצרי הומיסמרט -להדליק או לכבות גופי תאורה מזגנים,  ועוד.  בהתאם לצורך, לעקוב אחר צריכת החשמל החודשית/ השנתית ובכך לקבל תמונה מלאה על ההתנהלות האנרגטית בבית או בעסק.

קביעת טיימרים

שימוש במכשירי החשמל רק לפי הצורך על ידי קביעת טיימרים להפעלת צרכני חשמל לפי לוח זמנים רצוי לדוגמא בתחילת ובסיום יום העבודה ,בשבתות ובחגים . קביעת הטיימרים מתבצעת באפליקציה ידידותית וקלה להפעלה לכל משתמש .

בקרה על התנהגות צרכנים

האפליקציה של הומיסמרט מאפשרת לך מעקב ושליטה מלאה על כל חדר או אזור בבית/במשרד/בבניין /.

תרחישים שנתקלים בהם במקומות רבים במהלך יום העבודה כמו עובדים שיצאו ושכחו לכבות את המזגן/ האור בחדרם, נגמרה הישיבה אבל החשמל ממשיך לעבוד בחדר הישיבות, יוצאים להפסקת צהריים אך ממשיכים לצרוך אנרגיה מיותרת ועוד...

סגירת מכשירים בלילה

מכשירים רבים צורכים חשמל גם כשהם במצב "המתנה" כדוגמת מסנני מים , מכונות קפה ועוד. ניתן ואף רצוי לכבותם בשעות בהם העסק סגור וכך לחסוך באנרגיה מיותרת.

חסכון בחשמל עם מוצרי הומיסמרט

הפתרון שחוסך לכם 30% בחשבון החשמל

מנכ"ל חברת הומיסמרט, מר ירון מזרחי מתוך התכנית "הכל כלול" ערוץ 10

מתייעלים וחוסכים עם הומיסמרט

להתייעצות עם צוות המומחים שלנו צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

שם *

אימייל *

טלפון *

הודעה